Aktuality

Letáky a placky k vytištění a šíření!

 

Rozhovor s Václavem Hrabákem v pořadu Petra Kováře „Rozum do hrsti“ na svobodnatelevize.info

Rozhovor s Václavem Hrabákem v pořadu Jany Bobošíkové – Aby bylo jasno

Audio podkast na Svobodném vysílači

V pravidelném pořadu Komentáře ANS k aktuálnímu dění na svobodném vysílači byla první polovina věnována Stávce 12. září, zaznělo mnoho dotazů, účinkovali Vladimíra Vítová – předsedkyně ANS a Ing. Václav Hrabák, Stávkový výbor

svobodny-vysilac.cz/2023-07-20-komentare-ans-k-aktualnimu-deni

Pravidelné vysílání přesunujeme od 31. 7. na pondělí

Ze středy se postupně stal hlavní den pro setkávání výboru a tedy pravidelné vysílání přesuneme na den jiný. Tento týden o víkendu a od 31.7. již pravidelně každé pondělí.

Podrobnější informace o stávce v novém textu: O stávce

Nový banner pro šíření

více v Materiály k šíření

Setkání na hradě Dolní Kounice 4. srpna

Tento Hrad a Zámek Dolní Kounice u Brna byl vybrán celostátním stávkovým výborem jako památeční místo naši národní historie k setkání všech, kdo chtějí a mohou pomoci realizovat celostátní hodinovou výstražnou stávku 12. 9. 2023 od 13 hodin.

Tak jako v r. 1185 se zde, na tomto Hradě, po poslední vzájemné bitvě se 7 000 mrtvých o vládu v Českých zemích, dokázali usmířit a dohodnout představitelé obou našich národů Moravanů a Čechů, u zdejší Kounické Frankovky, na společném řízení a správě Českých zemí a zahájili náš růst až tak, že země českého království se staly nebohatšími v Evropě a jedněmi z největších, sahajících od Baltu po Středozemní moře, chtějí organizátoři Celostátní varovné hodinové stávky na tomto hradě znovu, po 838 letech obnovit znovu potřebné vzájemné usmíření a spojení této země a národů ve společné cíle a nastartovat odsud, po 838 letech, nový růst. Je čas zastavit pád a nastoupit nový růst a proto tento Hrad iniciativu podporuje.

Hodinová stávka má být projevem tohoto nástupu národa a země ke společným aktivitám. Setkání organizátorů a podporovatelů Stávky se uskuteční 4. 8. 2023 na hradě a zámku v Dolních Kounicích u Brna, od 15 hodin

Pro velký zájem o účast, je třeba podchytit počet účastníků předchozí registrací na níže uvedeném formuláři, abychom zajistili, že se všichni na hrad vejdete a nebo Vás rozdělíme na více časových skupin, o čemž Vás budeme informovat na Vaše kontakty uvedené v tomto přihlašovacím formuláři: hradnispolek.cz/stavka . Vstup bude umožněn jen takto registrovaným.

Newsleter 2. 7. 2023

html forma newsletteru

V těchto krajích již vznikají koordinační centra

Nové video-kanály a sociální média

K našemu Youtube kanálu, který také přidáváme do sekce VIDEA, přibyly další kanály na různých dalších platformách:

 Telegram – t.me/stavkovyvybor

 Odysee – odysee.com/@stavkovyvybor

 Rumble – rumble.com/stavkovyvybor

Kromě našeho profilu na Facebooku jsme také zprovoznili účet na Twitteru

Kompletní seznam našich kanálů a účtů naleznete v sekci KONTAKTY

Vyhlášení stávky 12. září 2023

Vláda Petra Fialy - reprezentující přibližně 28 % oprávněných voličů - rozvrátila naši zemi již natolik, že i mnozí její vlastní voliči se právem cítí být zrazeni. Členové vlády jednají přesně opačně než slibovali před volbami. Vláda zadlužuje naši zemi nebývalým způsobem, rozhazuje naše peníze na cizí válečné konflikty a místo řádného hospodaření ožebračuje nejzranitelnější sociální vrstvy. Vnímáme, že situace již dospěla tak daleko, že není možné již dále mlčet. Aby vláda začala plnit alespoň své základní povinnosti služby vůči občanům, vyhlašujeme na 12. září výstražnou hodinovou stávku. (celý text vyhlášení)


    

    

Vysílání Národního proudu (35)

 

Shromáždění za návrat Korunovačního kříže – Praha 8. 5. 2024

 

Pozvánka na shromáždění za návrat Korunovačního kříže 8. 5.

 

Korunovační kříž – Petr Bahník (II. část)

 

Vysílání Národního proudu – Pozvánka na shromáždění 8.5. za navrácení korunovačního kříže

 

Hovory Národního proudu – Petr Bahník – I. část

 

Hovory Národního proudu – Daniela Šenarová

 

Výzva za navrácení korunovačního kříže

 

Hovory Národního proudu – Jan Buzek

 

Vysílání Národního proudu 22. 3. 2024

 

#stavkovyvybor