Videa

Hovory Národního proudu – Daniela Šenarová

Současný politický systém není legitimní, nejedná se totiž o skutečnou demokracii. Ze zákonů byly postupně odstraněny části, které definovaly to, že se poslanci zodpovídají lidu naší země. Co je ve skutečnosti vláda a volba zástupců? Můžeme si sami vybrat, jestli chceme dál tiše strpět systém politických stran, a nebo se vydat cestou volby skutečných zástupců. S právničkou Danielou Šenarovou hovořil Václav Hrabák

 

Výzva za navrácení korunovačního kříže

Nestoudný čin odvezení korunovačního kříže mimo naše území vyvolal obrovskou vlnu pobouření. Vykuchali nám naše národní srdce a odvezli ho do Drážďan. A protože se to týká skutečně nás všech, vytvořili jsme společnou výzvu, ke které zveme úplně každého ke spolpráci, a kterou můžete podepsat na narodniproud.cz/vyzva. Prosíme šiřte informace o této výzvě, protože jen společnými silami můžeme dokázat, že jako národ za něco stojíme.

 

Hovory Národního proudu – Jan Buzek

Jak se inspirovat v Rusku? Jaká je úloha České republiky ve středoevropském prostoru a co pro nás může znamenat nepříliš vzdálené Rusko? A co dělat, abychom se stávali sebevědomějším národem? S překladatelem a vydavatelem ruskojazyčné literatury, Janem Buzkem, hovořil Václav Hrabák.

 

Vysílání Národního proudu 22. 3. 2024

Náš nejcennější státní symbol, zlatý korunovační kříž, byl na půl roku odvezen do německého Saska, kde jeho „pobyt“ zahájil v den výročí německé okupace Petr Pavel. Je to důležitý čin naprostého pohrdání naším státem vládní garniturou a symbolické předávání moci nad naší zemí. Napomůže to konečně tomu, aby si lidé uvědomili, že moc v našem státě je řízena odjinud? A že pokud nechceme o náš stát přijít, musíme vzít moc do našich společných rukou.

 

Hovory Národního proudu – Pepa Nos

Pozitivní změny jsou již v pohybu a nejde je zastavit. Český národ má obrovskou magii a nelze nás porazit. Je potřeba se bránit tomu, co intuitivně cítíme, že je špatné. S písničkářem Pepou Nosem hovořil Václav Hrabák.

 

Hovory Národního proudu – Ondřej Thor

Již třičtvrtě roku žije před sídlem vlády a snaží se o co nejčasnější demisi. I přes zimní mrazy a nájezdy psychopatů, a to vše za velké podpory veřejnosti. S člověkem s velkým odhodláním, který denně nastavuje krk za náš národ, Ondřejem Thorem, hovořil Václav Hrabák.

 

Vysílání Národního proudu 7. 3. 2024

Zastavme řízení naší země oligarchicko-mafiánskými skupinami, které vládnou prostřednictvím politických stran. Změňme volební systém tak, abychom volili konkrétní lidi a ne politické strany. Jak toho dosáhnout? A kolik je nás potřeba, abychom tuto změnu prosadili?

 

Hovory Národního proudu – Marek Obrtel

V NATO hrajeme užitečné idioty a o bojeschopnosti naší armády si můžeme nechat jen zdát. Přesto však máme své hrdiny a jsme národ, který se mohl efektivně postavit nacistickému Německu. S lékařem, bývalým členem armády a šéfem naší domobrany Markem Obrtelem hovořil Václav Hrabák.

 

Hovory Národího proudu – Michal Gulyáš

Potřebujeme se nebát a najít v sobě více cti. Co přináší francouzské a maďarské kořeny? Musíme vše správně pojmenovávat a tvořit ve svém nejbližším okolí. S hercem, režisérem a spisovatelem Michalem Gulyášem hovořil Václav Hrabák

 

Vysílání Národního proudu 23. 2. 2024

Jaký je výsledek pondělní stávky zemědělců? Nutnost změny systému k omezení vlivu lobbystů a skrytých zájmových skupin. Jaký vytvořit systém pro volbu lidí a nikoliv politických stran? A na čem můžeme vytvářet státnost naší země? Setkávání Národního proudu po celé ČR, začínáme 1. 3. v Praze, pokračujeme 15. 3. v Karlových Varech. A nově audiopodcasty na vltava.news a Spotify

 

(videa 1 – 10 z 43)


    

    

Hovory Národního proudu – Daniela Šenarová

 

Výzva za navrácení korunovačního kříže

 

Hovory Národního proudu – Jan Buzek

 

Vysílání Národního proudu 22. 3. 2024

 

Hovory Národního proudu – Pepa Nos

 

Hovory Národního proudu – Ondřej Thor

 

Vysílání Národního proudu 7. 3. 2024

 

Hovory Národního proudu – Marek Obrtel

 

Hovory Národího proudu – Michal Gulyáš

 

Vysílání Národního proudu 23. 2. 2024

 

#stavkovyvybor